Відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  Головою райдержадміністрації І. Вінником 8 квітня 2016 року проведено чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в оновленому складі на якому розглянуто питання стану роботи з підготовки до комплексної перевірки діяльності райдержадміністрації щодо виконання вимог законів та інших нормативно правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту.

  Головний спеціаліст сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації, секретар комісії С.Єфімовський ознайомив членів нового складу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з їх функціями та обов'язками.

  Начальник районного сектору Головного управління ДСНС України у Вінницькій області, заступник голови комісії С.Недошовенко поінформував про план роботи комісії на 2016 рік. Він також доповів про вживання заходів з покращення протипожежного захисту об’єктів в весняно-літній пожежонебезпечний період 2016 року та попередження пожеж в лісових масивах на території Погребищенського району.

  На засіданні прийнято рішення провести повторну інвентаризацію протирадіаційних і захисних споруд в Погребищенському районі.

  За результатами засідання головою райдержадміністрації дано відповідні доручення.

Головний спеціаліст сектору цивільного захисту,
взаємодії з правоохоронними органами
та оборонної роботи райдержадміністрації,
секретар комісії С.Єфімовський