Сьогодні, 15 лютого, в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, та у 29-ту річницю завершення виведення радянських військ із Афганістану керівники району та міста Погребище, воїни – інтернаціоналісти, громадськість вшанували українських військових, які брали участь у бойових діях та миротворчих місіях на території інших держав.

  «Ви з честю виконали відданий радянським урядом наказ. Наказ йти на війну.

  Страшну війну в іншій державі. Ви завжди для всіх були і є прикладом мужності і відваги, зразком людей, для яких «Обов’язок» – це не просто слово, а норма поведінки, суть життя. Ризикуючи своїм життям, ви чесно виконали присягу, зберегли бойове братерство і сьогодні передаєте свої знання і великий досвід новому поповненню Збройних Сил України»,- наголосив, звертаючись до воїнів-інтернаціоналістів, під час урочистостей голова райдержадміністрації І.Вінник. Він побажав воїна-інтернаціоналістам, їх близьким і рідним міцного здоров'я, наснаги, мирного неба, затишного домашнього вогнища, сімейного благополуччя, впевненості в завтрашньому дні.

  З нагоди свята голова райдержадміністрації І.Вінник та заступник голови районної ради І.Гордійчук вручили Почесні грамоти райдержадміністрації і районної ради з грошовими винагородами батькам загиблих, учасникам бойових дій на території інших держав.

  Присутніх привітали тематичним виступом учасники художніх колективів району.

  Пам’ять воїнів-афганців та українців, які загинули внаслідок бойових дій на території інших держав, присутні в залі вшанували хвилиною мовчання.

  Після урочистостей учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам – афганцям.

  За убієнними у локальних війнах в культових закладах району відбулися поминальні панахиди та заупокійні богослужіння.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації