Як було анонсовано ще минулого тижня, сьогодні голова Погребищенської райдержадміністрації І.Вінник відзвітував про роботу у 2017 році.

  Розширене засідання Громадської ради при Погребищенській райдержадміністрації відбулося у залі засідань районної ради за участі представників органів влади, місцевого самоврядування, членів колегії та громадської ради, ЗМІ.

  Відкрив та вів засідання голова Громадської ради Л.Братанюк. Він ознайомив присутніх із порядком денним, який одноголосно було затверджено.

  Відповідно до Закону України «Про державну службу» та на виконання наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20 грудня 2016 року №277 «Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади» голова районної державної адміністрації І. Вінник прозвітував про підсумки діяльності Погребищенської райдержадміністрації за 2017 рік. Він детально проаналізував роботу райдержадміністрації та її структурних підрозділів у 2017 році, окреслив досягнення та проблемні питання соціально-економічного життя району та зазначив, що пріоритетними завданнями залишається збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів, створення нових робочих місць, залучення інвестицій в економіку району, розвиток інфраструктури населених пунктів, створення комфортних умов проживання населення та покращення матеріально-технічної бази установ.

  В ході обговорення громадськість району порушила перед керівником району низку проблемних питань, зокрема, впливу медичної реформи на заклади охорони здоров’я та демографічну ситуацію районну, відновлення роботи непрацюючих підприємств, пошук інвесторів.

  Після обговорення та внесення пропозицій члени Громадської ради затвердили план роботи Громадської ради на 2018 рік.

  Детально з публічним звітом голови райдержадміністрації можна ознайомитися тут:https://pogrda.gov.ua/images/doc/18/01/180207_zv_01.pdf

  Презентація до публічного звіту: https://pogrda.gov.ua/images/doc/18/01/180207_zv_02.pdf

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації