З нагоди відзначення подвигу учасників увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2018 року в м. Погребище біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг за участі керівництва району та міста, представників політичних партій, громадських та релігійних організацій, мешканців та гостей міста.

  «…Чотири роки тому найактивніші представники українського народу відстоювали право всіх нас жити у вільній Україні, мати право вільно дихати, відчувати себе громадянами, а не сірою масою. Люди різного віку, професій, віросповідань, з різних куточків України, в тому числі мешканці нашого району,

  йшли під кулі снайперів, прикриваючись лише дерев’яними щитами, не за свої особисті інтереси, а за краще майбутнє для своїх дітей, своїх сімей, своєї держави. Вони – Герої, бо герой – це той, хто не шкодує себе заради інших.», - зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації І. Вінник.

  Учасники заходу вшанували Героїв Небесної Сотні і всіх загиблих борців за соборність та незалежність України хвилиною мовчання.

  Тематичні вірші та пісню присутнім подарували учні Погребищенської ЗОШ №1, №2 І-ІІІ ст..

  Священики Української Православної Церкви Київського патріархату провели молебень за Героями Небесної Сотні.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації