І.Вінник 23 лютого 2018 року в райдержадміністрації провів круглий стіл з питання забезпечення мешканців району лікарськими засобами згідно з переліком Урядової програми «Доступні ліки» за участі лікарів загальної практики сімейної медицини, вузьких спеціальностей центральної районної лікарні та представників аптечних установ району.

  Про відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, за Урядовою програмою «Доступні ліки» йшлося в інформації головного лікаря КУ «Погребищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради» І.Роздольського.

  Він проаналізував фінансові показники в розрізі 4 із 6 аптечних установ, які діють в районі за програмою та поділився думками з приводу підвищення якості обслуговування хворих та забезпечення їх 1оо% препаратами, які вони потребують. Іван Григорович повідомив, що на 2018 рік у рамках Урядової програми для жителів Погребищенського району було виділено 1187.9 тисяч гривень і станом на 15 лютого лікарями уже виписано 1873 рецепти. 1747 з них було отоварено на 64,14 тис. грн.

  Завідуюча Погребищенською амбулаторією Т.Марункевич запропонувала представникам аптечних установ оперативніше надавати інформацію щодо наявності лікарських препаратів та їх форми випуску і комплектування.

  Представники аптечних закладів висловили побажання до лікарів щодо виписування рецептів та дозування препаратів відповідно до їх інструкцій.

  В ході обговорення піднятих під час засідання питань, узгоджено формат обміну оперативною інформацією між лікарями та аптеками про наявний асортимент препаратів (назва, фірма виробник, доза).

  Перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський подякував представникам аптечних закладів за співпрацю та надання безкоштовно лікарських засобів для відправки в зону АТО нашим захисникам.

  Підводячи підсумок засідання голова райдержадміністрації І.Вінник висловив надію, що сьогоднішній обмін думками та висловленні побажання знімуть ряд проблем, що виникли в ході реалізації Урядової програми «Доступні ліки» та сприятимуть в цілому покращенню забезпечення ліками наших громадян.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації