Сектор цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації інформує, що у зв’язку із погіршенням погодних умов, зниженням температури повітря, що може призвести до переохолодження та обмороження людей на території району відкрито пункти та місця обігріву для соціально – незахищених осіб. Пункт, який діє цілодобово відкрито на базі Плисківського соціального центру «Милосердя» Погребищенського територіального центру соціального обслуговування, де бездомних громадян забезпечують тимчасовим притулком, гарячою їжею та одягом.

  Створено місце тимчасового обігріву, яке діє цілодобово на базі приймального відділення Погребищенської ЦРЛ, та створено місця тимчасового обігріву громадян, які діють в період з 8.00 до 20.00 год. на базі денних стаціонарів Плисківської АЗПСМ, Гопчицької АЗПСМ, Дзюньківської АЗПСМ, Новофастівської АЗПСМ, Очеретнянської АЗПСМ, Степанківської АЗПСМ, Ширмівської АЗПСМ, Сопинської АЗПСМ, Погребищенської АЗПСМ № 1, Погребищенської АЗПСМ № 2.

  Завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації В.Білоконь

  Памятка