Голова райдержадміністрації І.Вінник провів засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

  26 лютого 2018 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі керівників навчально-виховних закладів району. На комісії заслухали начальника відділу освіти райдержадміністрації Бутенко З.М., яка довела до відома комісії моніторинг температури навколишнього середовища по селах, де розміщені загальноосвітні навчальні заклади району, що становив від мінус 20 ͦС до мінус 30 ͦС , та стан їх відвідування станом на 26.02.2018 року.

  В ході обговорення було піднято питання щодо необхідності тимчасового призупинення навчального процесу в школах району з 27 лютого по 01 березня 2018 року у зв’язку з різким зниженням температури повітря. А також було обговорено питання щодо продовження тимчасового призупинення навчального процесу в школах району у випадку пониження температури нижче мінус 20 ͦС та хуртовин й посилення вітру після 01 березня, що цілком можливо, так як було отримано штормове попередження щодо сильного похолодання з хуртовинами та снігом, поривами вітру 20-22 м/с та різким пониженням температури до 20 ͦС.

  За результатами доповіді та з урахуванням обговорення Комісія вирішила призупинити навчальний процес в школах району з 27 лютого по 01 березня у зв’язку з погодними умовами та продовжити тимчасове призупинення навчального процесу в школах району у випадку пониження температури нижче мінус 20 ͦС та хуртовин й посилення вітру після 01 березня.

  Другим питанням на порядку денному комісії було активізація роботи пунктів обігріву на території Погребищенського району та організація нагляду за громадянами похилого віку, особами з інвалідністю, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також одиноких пристарілих з метою запобігання переохолодження вдома в умовах пониження температури в зимовий період.

  Голова районної державної адміністрації І.Вінник, підводячи підсумки засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наголосив на неухильному та оперативному виконанні поставлених завдань за результатами засідання комісії.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації