26 лютого 2018 року голова райдержадміністрації І.Вінник відвідав Погребищенський районний військовий комісаріат де зустрівся із резервістами першої черги Збройних Сил та інших військових формувань України перед відправкою їх на навчальні збори до військових частин.

  Як зазначив комісар Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуб переважна частина резервістів – добровольці, учасники АТО, які мають бойовий досвід, багато з яких відзначені нагородами. На зборах вони проходитимуть бойову підготовку безпосередньо за спеціальностями та на посадах, які свого часу обіймали. Резервісти поновлять свою фахову майстерність, стрільби зі штатної зброї, водіння бойової техніки, а також братимуть участь в тактичних навчаннях.

  Голова райдержадміністрації І.Вінник подякував воїнам за мужність, професіоналізм та патріотизм, який вони проявили під час участі в АТО, наголосив, що районна влада і надалі допомагатиме у вирішенні матеріально-побутових проблем учасників АТО, членів їх сімей та побажав їм всіляких гараздів.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації