27 лютого 2018 року голова райдержадміністрації І.Вінник провів нараду з головами та секретарями виконавчих комітетів місцевих рад району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації за участі першого заступника голови райдержадміністрації П.Шафранського, заступника голови районної ради І.Гордійчука, комісара Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуба.

  Про підготовку та проведення чергового призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань йшлося в інформації комісара Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуба. Він повідомив, що Президент України П. Порошенко підписав Указ №33/2018 від 15 лютого 2018 року

«Про звільнення у запас військовослужбовців строкової служби, а також про строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2018 році», довів до відома присутніх основні вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 року №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних», підбив попередні підсумки призову на строкову військову службу, вказав на типові помилки, які допускають відповідальні працівники виконкомів місцевих рад при взятті на військовий облік громадян, що прибули на постійне місце проживання.

  Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

  Н. Кислиця доповіла про внесення змін до порядку бронювання військовозобов’язаних за органами місцевої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування та підприємствами, установами, організаціями на період мобілізації та на воєнний час.

  Про роль та відповідальність органів місцевого самоврядування в оформленні субсидій громадянам інформувала Т. Скарбовійчук, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

  На нараді також йшлося про співфінансування ремонту доріг загального користування місцевого значення, що передаються до сфери управління облдержадміністрації, участі в 15-му обласному конкурсі розвитку територіальних громад, проведенні загальних зборів мешканців сіл територіальних громад.

  Після наради комісар Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуб разом із працівниками військомату провели для посадових осіб інструкторсько-методичне заняття по організації роботи елементів бази мобілізаційного розгортання, зокрема пунктів збору сільських рад з доведенням до відповідальних осіб необхідних положень та завдань.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації