За минулий рік волонтерами Погребищенського району було здійснено майже 20 поїздок на схід і доставлено більше 20 тонн різних вантажів, переважно продуктів харчування, а також білизни, засобів особистої гігієни, запчастин до техніки, картографічних матеріалів, засобів спостереження, будівельних матеріалів для бліндажів, подарункових наборів і вітальних листівок до свят від учнів шкіл. Дякую всім громадам району, а особливо колективам шкіл, які змогли приготувати на передову домашні страви чи листівки. Також варто відзначити кухні фермерського господарства О. Колотуцького та ВПУ №42, які неодноразово готували різні смаколики, а директор С. Огородник здійснив сам кілька поїздок на схід. Крім того, продуктами та яблуками постійно виручало СФГ «Зірка».

  Особливо радує те, що активно запрацювала районна спілка учасників АТО, — на базі торгового закладу підприємця О. Мельника неодноразово збиралися продукти і різні матеріали. Активісти Спілки здійснили кілька поїздок в зону бойових дій.

  Також майже до кожного свята ПП В. Петренка передає нашим землякам цигарки, каву, чай, солодощі від свого магазину «Продукти», а Ю. Жорняк неодноразово надавав продукцію від ПП «Веремій». Традиційно кожного місяця сприяли відправці волонтерського вантажу на схід, надавши пальне і кошти,

  ФГ «Лан-П» (П. Поліщук), ФГ «Дружба-Л» (О. Лісовий), СФГ «Зірка»(О. Сіренко), СТОВ «Левківське»(І. Бенеда), ТОВ «Пог­ребищенське» (М. Михальченко), СТОВ «Зоря» (Л. Бевз), ТОВ «Станилівка-Агро» (А. Мазур), СФГ «Конкурент» (В. Гоменюк), CФГ «Бухнівське»

  (П. Тимощук), ФГ «Ланецького»

  (І. Ланецький), керівники господарств брати Ставнійчуки зі Старостинець, фермери О. Кравець і

  С. Іванюк. Надано допомогу і шпиталям.

  Безумовно, велика вдячність водіям, які в минулому році на двох здійснили 10 поїздок на схід, а саме М. Луценку з Гопчиці та депутату районної ради О. Скалецькому.

  Волонтерські поїздки в зону АТО потрібні для підтримки наших земляків, тепер уже контрактників. Ці поїздки здійснюються, як правило, на релігійні і державні свята. Так кілька наступних планується на пасхальні свята — тож чекаємо на вашу допомогу.

  Хотілося б нагадати, що у нас є більше півсотні контрактників-земляків, які періодично направляються в зону АТО, проте, на жаль, контактні телефони маємо лише половини із них. Тож просимо рідних, близьких, побратимів надати їх мобільні телефони — і ми постараємось неодмінно до них заїхати.

  Слава Україні! Героям слава!

  С. Скарбовійчук, координатор волонтерської допомоги у Погребищенському районі