5 березня 2018 голова райдержадміністрації І. Вінник провів робочу нараду за участю голови районної ради С. Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський повідомив, що 15 березня в кінотеатрі ім.В.Терлецького м.Погребище відбудеться зустріч обласної робочої групи начолі з першим заступником голови облдержадміністрації А.Гижком із представниками територіальних громад району, депутатами місцевих рад для обговорення питань що виникають в ході підготовки до створення об’єднаних територіальних громад в межах району.

  Начальник Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковник служби ЦЗ С.Недошовенко проінформував, що впродовж доби рятувальники допомогли подолати негоду водіям 5 автомобілів.

  В ході наради розглянуто ряд питань, зокрема про:

  • участь у загальних зборах громадян сіл;
  • відзначення Міжнародного дня прав жінок і миру;
  • відновлення навчання в закладах освіти району;
  • підготовку матеріалів на чергову сесію районної ради.

  За підсумками обговорення піднятих питань голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації