6 березня 2018 року відбулися навчання з питання можливих терористичних загроз в площині біотероризму та протипожежної безпеки за участі керівництва району, керівників та фахівців структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району.

  З інформацією щодо дотримання заходів безпеки під час отримання поштової кореспонденції сумнівного змісту, її обробки, а вразі виявлення небезпечних речовин, її ізоляції та відповідних дій перед учасниками семінару виступив начальник Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області майор поліції В. Гавриш.

  Начальник Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковник служби ЦЗ С.Недошовенко проінформував про заходи дотримання вимог пожежної безпеки в установах, закладах та житлових приміщеннях громадян під час опалювального періоду, а також діях громадян в умовах надзвичайних ситуацій природнього та техногенного характеру.

  Підводячи підсумок голова райдержадміністрації І. Вінник наголосив, що питання попередження, виявлення та локалізації загроз національній безпеці України, протипожежної безпеки знаходяться на постійному контролі райдержадміністрації, адже від цього залежить не тільки стан соціально-економічного розвитку району, а і життя кожного його мешканця.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації