7 березня 2018 року в кінотеатрі ім. В.Терлецького за участі керівництва району та м. Погребище відбулися районні урочистості з нагоди Міжнародного дня прав жінок і миру.

  У вітальному слові голова Погребищенської райдержадміністрації І.Вінник, зокрема, зазначив, що жінки беруть активну участь у всіх сферах життя, вносять неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток Надроссянського краю. «Свято 8 Березня є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Ми схиляємось перед вашим головним талантом – віддавати найкращі якості близьким людям.

  Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя»,- наголосив Іван Васильович та побажав усім присутнім жінкам поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, міцного здоров’я і родинного добробуту.

  Теплі і зворушливі слова на адресу прекрасної статі також пролунали із вуст міського голови А.Білика та В.Никитюка – помічника Народного депутата України Р.Демчака.

  Від керівництва району, міста та Народного депутата України Р.Демчака всім жінкам – учасникам урочистостей було вручено квіти.

  Захід завершився святковим концертом, підготовленим художніми колективами району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації