Про перспективи об’єднання територіальних громад Погребищенського району велась мова 15 березня 2018 року в приміщенні районного будинку культури на зустрічі обласної робочої групи з активом Погребищенського району.

  Голова районної державної адміністрації І.Вінник у вступному слові повідомив, що на виконання доручення першого заступника голови облдержадміністрації А.Гижка в області створено робочу групу, якою проводиться інформаційно-просвітницька робота щодо активізації роботи з добровільного об’єднання територіальних громад. Він також висловив своє бачення стосовно утворення на базі району двох об’єднаних територіальних громад: Погребищенської та Плисківської.

  Експерт з муніципальних послуг Вінницького відокремленого підрозділу Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» В.Швець охарактеризував які можливості та перспективи для громад дає децентралізація. Він також проінформував про успішний досвід об’єднаних територіальних громад Вінницької області.

  Фінансову сторону бюджетної децентралізації та фінансово-економічні перспективи вразі утворення ОТГ в районі окреслив О.Горба, заступник директора-начальник управління бюджетної політики Департаменту фінансів облдержадміністрації.

  Про актуальні питання реформування освітньої галузі йшлося у інформації головного спеціаліста управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи відділу загальної, середньої та дошкільної освіти управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації О.Лемещенка.

  О. Задорожна – начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації детально зупинилася на актуальних питаннях реформування медичної галузі.

  Про роботу проведену міською радою щодо добровільного об’єднання територіальних громад учасників зібрання повідомив А.Білик – Погребищенський міський голова.

  Думками з приводу піднятих питань поділились С.Волинський – голова Погребищенської районної ради та Т.Кобець-депутат Вінницької обласної Ради.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації