16 березня 2018 року голова Погребищенської райдержадміністрації І.Вінник, керівники районних підрозділів МНС, РЕМ, сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи та сектору розвитку житлово – комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації взяли участь в обласній нараді у режимі відео конференції щодо роботи в умовах настання несприятливих погодних умов.

  Як повідомив голова Вінницької облдержадміністрації В.Коровій, за оперативною інформацією Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій, внаслідок впливу активних південно-західних циклонів в Україні з 17-18 березня очікується ускладнення погодних умов, в тому числі, нічне зниження температури до -16 С, посилення вітру та утворення снігового покрову до 25 см.

  Керівник області доручив головам райдержадміністрацій активізувати заходи з благоустрою територій та розчистки узбіч доріг. «Все повинно бути на найвищому рівні», - підкреслив очільник Вінниччини. А водночас зауважив, що в питанні ремонту доріг область нині «на низькому старті».

  «На відміну від багатьох попередніх років, ми маємо і фінансові ресурси, і технічні можливості, і виготовлені проектно-кошторисні документації. Немає лише сприятливої погоди, щоб ми могли розпочати ремонтні роботи по дорогах», - зазначив керівник ОДА.

  Після наради головою райдержадміністрації І.Вінником проведено засідання оперативного штабу з питань вжиття невідкладних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій протягом зимового періоду 2017-2018 років на території району. Проаналізовано готовність органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту до реагування в умовах осінньо-зимового періоду та вжиття вичерпних заходів для безперебійного функціонування систем життєзабезпечення населення, об'єктів економіки, стабільної роботи державних установ, закладів освіти та охорони здоров'я в період погіршення погодних умов 17 - 18 березня 2018 року за результатами засідання дано відповідні доручення щодо недопущення порушення життєдіяльності населення, функціонування об’єктів життєзабезпечення та господарювання, підготовки сил спеціалізованих служб цивільного захисту до ліквідації можливих наслідків стихії, забезпечення необхідної кількості техніки розчистки проїзду на дорогах загального користування, під’їздів до населених пунктів, своєчасного обмеження руху автомобільного транспорту для попередження виникнення заторів.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації