Сьогодні, 16 березня, голова райдержадміністрації І.Вінник та голова районної ради С.Волинський відвідали колектив КП "Комунсервіс", де з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення привітали їх із професійним святом.

  Голова райдержадміністрації І.Вінник висловив щиру вдячність людям, які присвятили себе роботі в цій сфері, зазначивши, що немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей. Побажав присутнім міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів, нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім’ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

  Також з нагоди свята за внесок у розвиток житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення району, керівники району вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради і грошові винагороди Сідаку Михайлу Павловичу, робітнику з благоустрою КП «Погребищекомунсервіс», Сіренку Богдану Анатолійовичу, машиністу водонасосних станцій КП «Погребищекомунсервіс».

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації