19 березня 2018 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів робочу нараду за участю голови районної ради С. Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Було проаналізовано роботу районних спеціалізованих служб та цивільного захисту , об'єктів економіки, державних установ, закладів освіти та охорони здоров'я в період погіршення погодних умов 17 - 18 березня 2018 року.

  Перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський повідомив, що не зважаючи на кліматичні умови, що склалися необхідно розпочати підготовку до проведення двомісячника з благоустрою населених пунктів.

  Про підготовку до проведення чергового призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань, службу за контрактом йшлося в інформації комісара Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуба.

  В ході наради розглянуто ряд питань, зокрема про:

  • підготовку матеріалів на чергову сесію районної ради;
  • участь у загальних зборах громадян сіл району;
  • здачу в районний архів документації організацій та установ району;
  • декларування доходів держслужбовцями, працівниками органів місцевого самоврядування та депутатами місцевих рад;

  За підсумками обговорення піднятих питань голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації