В Погребищенському районі вшанували пам’ять полеглих за визволення Вінниччини та району від нацистських загарбників

  Сьогодні, 22 березня, на черговій сесії Погребищенської районної ради хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих в боях за визволення Вінниччини та району від нацистських загарбників і від зібрання учасником АТО О. Миколаєнком та депутатом районної ради І. Храбаном покладено квіти до Монументу слави в м.Погребище з нагоди 74-ї річниці визволення Вінниччини та району від нацистських загарбників у Другій світовій війні 1939-1945 років.

  У своєму виступі голова районної ради С.Волинський зазначив, що в результаті боїв за визволення нашого району у братських могилах навічно залишилися 1412 воїнів різних національностей, імена 329 з яких не встановлено. Всього у боях на фронтах війни загинуло понад 6 тисяч військовослужбовців з Погребищенського району. Пам’ять про ці жертви, про ратний і трудовий подвиг народу зобов’язує всіх нас перейнятися усвідомленням того, що, якби не було перемоги над фашизмом, покоління, що прийшли в життя після війни, взагалі б не народилися, і не було б не лише України як суверенної держави, а й української нації.

  З нагоди історичної події 20-22 березня 2018 року в територіальних громадах району відбулися тематичні заходи, покладання квітів до пам’ятних знаків за участі органів місцевого самоврядування, мешканців, представників, громадськості, молоді.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації