22 березня 2018 року відбулась 25 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання.

  Участь у її роботі взяли голова райдержадміністрації І.Вінник, перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міський, сільські голови, керівники підприємств, організацій, установ району, представники громадських організацій та ЗМІ.

  Перед початком роботи сесії хвилиною мовчання учасники засідання вшанували пам’ять полеглих в боях з нацистськими загарбниками під час звільнення Вінниччини та району і від зібрання поклали квіти до Монументу слави в м.Погребище.

  Перейшовши до розгляду питань повістки денної сесії, депутати заслухали звіт голови райдержадміністрації І.Вінника щодо виконання делегованих районною радою повноважень, який був попередньо оприлюднений на сайті райдержадміністрації. ( https://pogrda.gov.ua/index.php/publichna-informatsiia/zvity) Іван Васильович у своєму виступі детально проаналізував роботу райдержадміністрації та її структурних підрозділів у 2017 році, окреслив досягнення та проблемні питання соціально-економічного життя району. Після нетривалого обговорення депутати схвалили звіт та перейшли до розгляду інших питань порядку денного.

  В ході роботи сесії було внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік, зміни до рішення 42 сесії Погребищенської районної ради 6 скликання від 25.06.2015 р. №773 «Про забезпечення харчуванням, лікарськими засобами медичного призначення учасників спортивних заходів», затверджено районну Програму розвитку культури Погребищенського району на 2018-2022 роки, заслухано звіт про виконання районної Програми розвитку архівної справи у Погребищенському районі на 2013-2017 роки, затверджено розпорядження голови районної ради та райдержадміністрації, технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.

  Детальніше про матеріали сесії на сайті Погребищенської районної ради: http://pograirada.gov.ua

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації