В Погребищенському районі розгорнуто історичну виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921»

  З 23 березня поточного року на базі Погребищенської музичної школи експонується історична виставка «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921».

  В перший день експонування оглянути виставку завітали школярі Погребищенської ЗОШ I-III ст. та мешканці м.Погребище.

  Огляд стендів триватиме до 30 березня 2018 року а далі їх буде передано в Оратівський район.

  Запрошуємо жителів та гостей району з 10-00 до 17-00 год. оглянути виставку.

  Для довідки:

  Виставку було розроблено Українським інститутом національної пам’яті та безоплатно передано обласній державній адміністрації для експонування протягом року в районах області.

  Виставка, що складається з 21 тематичного банеру, присвячена 100-річчю проголошення незалежності Української Народної Республіки. Вона в оригінальній художній та доступній для учнівської та студентської молоді формі розповідає про події Української революції 1917-1921 років. Зокрема, виставка демонструє перебіг Української революції, визрівання політичної еліти та суспільної думки від ідей автономії до повноцінної незалежності країни, а також до готовності захищати цю незалежність із зброєю в руках.

  Окрім того, вона висвітлює різноманітні маловідомі в історії України аспекти творення Української державності протягом 1917-1921 років.

  У підготовці виставки використано більше 250 унікальних документів та фотографій того часу.

  Після завершення експонування в районах області експозицію буде передано на постійній основі обласному краєзнавчому музею.

  Завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Г. Кравчук