Студенти медичного коледжу та учні ВПУ – 42 відвідали історичну виставку «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921»

  28 березня 2018 року в рамках заходів з відзначення 100 річчя Української революції в Погребищенській музичній школі на історичній виставці «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921» побували студенти медичного коледжу та учні ВПУ-42.

  Методист, викладач суспільних дисциплін медичного коледжу, голова громадської ради при Погребищенській райдержадміністрації Є. Братанюк розповів про період становлення Української державності та історичні події, які відбувались на теренах України 100 років тому.

  Він наголосив, що Українська революція 1917-1921 років один із найважливіших для нас уроків історії, який демонструє жертовність українців у боротьбі за свободу, а разом з тим застерігає як дорого може коштувати незгода між ними.

  Учням Погребишенського вищого професійного училища №42 екскурсію провела директор районного краєзнавчого музею ім.Н.Присяжнюк Л.Княжук.

  Як ми уже повідомляли банери було розроблено Українським інститутом національної пам’яті та безоплатно передано обласній державній адміністрації для експонування протягом року в районах області. https://pogrda.gov.ua/index.php/783-v-pohrebyshchenskomu-raioni-rozkornuto-istorychnu-vystavku.

  Запрошуємо жителів та гостей району з 10-00 до 17-00 год. оглянути виставку.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації