2 квітня 2018 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів робочу нараду за участю голови районної ради С. Волинського, керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  І.Вінник проінформував про участь у сесії обласної Ради, яка відбулась 30.03.2018 року та виробничій нараді у голови облдержадміністрації В.Коровія з питань впровадження медичної реформи.

  Про проведення установчого засідання районної призовної комісії та підготовку до урочистих проводів призовників до лав Збройних Сил України та інших військових формувань йшлося в інформації комісара Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуба.

  Перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський проінформував про підготовку до наради з керівниками сільськогосподарських підприємств району та головами місцевих рад з питань державної підтримки сільгоспвиробників.

  В ході наради розглянуто ряд питань, зокрема про:

  • початок навчального процесу у закладах освіти;
  • вибір сімейного лікаря та підписання декларацій мешканцями району;
  • проведення двомісячника з благоустрою населених пунктів;
  • підготовку та проведення Дня пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи;
  • участь у загальних зборах громадян сіл району;

  За підсумками обговорення піднятих питань голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації