Голова районної державної адміністрації І. Вінник провів семінар-нараду з актуальних питань аграрного сектору економіки району та життєдіяльності територіальних громад

  03 квітня 2018 року в райдержадміністрації відбулася семінар-нарада з актуальних питань аграрного сектору економіки району та життєдіяльності територіальних громад.

  В заході взяло участь керівництво району, голови та секретарі виконавчих комітетів міської та сільських рад району, керівники сільськогосподарських підприємств району, КП «Погребищекомунсервіс».

  Про державну підтримку аграрного сектору учасників наради ознайомив М. Заїка, начальник управління прогнозування розвитку агропромислового комплексу та виробництва продукції тваринництва Вінницької облдержадміністрації.

  Керівник Вінницької філії ДП «Агенство з ідентифікації та реєстрації тварин» Г.Салига розповіла про аспекти проведення процесу ідентифікації та реєстрації сільськогосподарських тварин.

  Про співпрацю з Агенцією регіонального розвитку як інструмент підтримки та розвитку громад йшлося в інформації її директора у Вінницькій області Н. Гижко.

  Про механізм компенсації вартості витрат, понесених суб’єктами господарювання через банківські установи проінформували представники банківських установ, що діють на території району.

  Перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський довів до відома керівників територіальних громад інформацію щодо механізму монетизації соціальних пільг.

  Про інновації, які передбачаються у медицині, зокрема, укладання декларацій розповів головний лікар КУ «Погребищенський районний медичний центр ПМСД» І. Роздольський.

  Завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації І.Остапець окреслив необхідні заходи, які необхідно провести в територіальних громадах району щодо налагодження взаємодії із КП «Погребищекомунсервіс» для сортування твердих побутових відходів.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації