3 квітня 2018 року в Погребищенському районі відбулися урочистості з нагоди весняного призову юнаків району до лав Збройних Сил України.

  Під час проведення урочистих заходів, які відбулися у залі райдержадміністрації, комісар Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуб оголосив текст Указу Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України №33/2018 від 15.02.2018 року «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році».

  З напутнім словом до призовників звернувся голова райдержадміністрації І.Вінник, який зазначив, що сьогодні цього ми по-особливому осмислюємо такі істини, як громадянський обов’язок і національну гідність, шану до Батьківщини і велике покликання бути патріотом своєї землі, своєї країни, збереження суспільного спокою, породженого нашою державною незалежністю. Побажав призовникам міцного здоров’я, успіхів та наснаги у здобутті навичок, які будуть необхідні для оборони Батьківщини.

  Від районної державної адміністрації та районної ради юнаки отримали пам’ятні подарунки.

  Після цього з найкращими побажаннями виступила мати призовника – О. Телепенко.

  Сумлінно виконувати почесний обов’язок громадянина України, гідно і вміло пронести службу пообіцяв від імені всіх призовників В.Телепенко.

  Завершився захід святковим концертом, підготовленим учасниками художньої самодіяльності району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації