19 квітня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський та голова районної ради С.Волинський взяли участь у відкритті навчально-практичного центру агротехнічних технологій ВПУ-42 м.Погребище.

  Відкриваючи захід директор ВПУ – 42 С.Огородник подякував усім гостям за участь у важливій для училища події, зазначив, що дякуючи колективу навчального закладу ВПУ-42 має одну із кращих матеріально-технічних та навчальних баз в Україні, висловив надію на те, що отримана інформація піде на користь у подальшій роботі колегам та побажав перемоги учасникам ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ Вінницької області з професії: «Електрозварник ручного зварювання», який розпочнеться після відкриття центру.

  Від імені керівництва Вінницької області з подією привітав заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації - начальник управління професійної освіти інноватики та науки В.Бачинський, який наголосив, що це вже 8 центр на теренах області. Валерій Григорович також зазначив, що Кабінет Міністрів України для якісного покращення сучасної матеріально-технічної бази професійної освіти Вінницької області та підготовки кваліфікованих кадрів у 2018 році виділив майже 5 млн. грн.

  Із привітаннями та побажаннями для конкурсантів до учасників заходу звернулись голова районної ради С.Волинський, начальник управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації В.Темченко, директор Погребищенського районного центру зайнятості О.Віцінський.

  Серед гостей заходу також були і проректор з навчальної роботи та регіонального розвитку Київського національного університету будівництва і архітектури, радник Віце-прем’єр-міністра України Р.Аксельрод, директор навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Вінницької області В.Бадюк , начальник відділу організації профнавчання Вінницького обласного центру зайнятості В.Зарудняк, Погребищенський міський голова А.Білик, начальник відділу освіти Погребищенської райдержадміністрації З.Бутенко, директори професійно-технічних навчальних закладів Вінницької області, роботодавці, керівники підприємств та організацій Вінницької області, представники громадських організації, ЗМІ.

  Символічну стрічку перерізали заступник директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації - начальник управління професійної освіти інноватики та науки В.Бачинський, перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський та начальник управління організації виробництва продукції рослинництва та технічної політики Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації В.Темченко.

  Директор ВПУ-42 С.Огородник ознайомив учасників заходу із навчально-виробничими приміщеннями навчально-практичного центру агротехнічних технологій та матеріально-технічною базою училища, зокрема із технікою, яка виробляється на базі училища. Гості також побували на полях навчального господарства, де мали можливість спостерігати за інноваційними технологіями з використанням GPS при посіву кукурудзи та сої.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації