24 квітня 2018 року відбулося засідання колегії Погребищенської райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації І.Вінник.

  В роботі колегії взяли участь голова районної ради С.Волинський, голови виконавчих комітетів місцевих рад району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, представники громадських організацій.

  Про стан реалізації Закону України «Про публічні закупівлі» в бюджетних закладах району інформувала начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації М.Нечипорук, яка, зокрема, зазначила, що в 2015 році на державному рівні, а саме розпорядженням Кабінету Міністрів України від 20 травня 2015 року № 501-р

«Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів» було покладено початок реформуванню державних закупівель шляхом запровадження, системи електронних торгів. За І квартал 2018 року із застосуванням даної системи 4 установами, які фінансуються з районного бюджету було проведено 72 процедури закупівлі на суму 6 663,9 тис.грн., за результати яких отримано економію в сумі 204,6 тис.грн.

  Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року йшлося в інформації начальника управління фінансів райдержадміністрації І. Медика. Він зазначив, що зведений бюджет району по доходах загального фонду за 3 місяців 2018 року виконано на 144,5 %, уточнені планові призначення складають 16457,8 тис. грн., фактично надійшло 23777,0 тис. грн., у порівнянні з 2017 роком за відповідний період фактичні надходження збільшились на 5172,0 тис. грн. (27,8%) .

  Основним бюджетоутворюючим податком у районному бюджеті є податок з доходів фізичних осіб який в структурі доходів загального фонду без трансфертів займає 99,2 %, виконання становить 118,1%.

  Головний лікар КУ «Погребищенський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради» вкотре інформував присутніх про те, що з 1 січня 2018 р. на виконання Наказу України про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення усі медичні заклади нашої держави, які надають первинну медичну допомогу розпочали реформування, яке в себе включає:

  • автономізацію медичних закладів – перетворення в некомерційні комунальні підприємства;
  • зміну моделі фінансування закладів, які надають первину медичну допомогу: «Гроші їдуть за пацієнтом»;
  • кожний громадянин України має вибрати собі сімейного лікаря та підписати з ним декларацію. «Декларація про вибір лікаря, який надає первинну медичну допомогу» означає документ, що підтверджує волевиявлення пацієнта про вибір лікаря, який надаватиме йому первинну медичну допомогу за програмою державних гарантій медичного обслуговування населення. Комунальна установа «Погребищенський районний медичний центр первинної медико – санітарної допомоги» Погребищенської районної ради та 13 сімейних лікарів Погребищенського центру первинної медико – санітарної допомоги забезпечені комп’ютерним робочим місцем, інтернет зв’язком, зареєстровані в державній електронній системі E–Health, отримали електроні цифрові підписи.

  Р. Маленко, уповноважена з питань запобігання корупції, головний спеціаліст сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації поінформувала учасників колегії про стан дотримання законодавства з питань протидії корупції в органах державної влади району, зазначивши, що станом на 1 квітня 2018 року фактів корупційних правопорушень в районі не виявлено.

  Про влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання та захист їх житлових і майнових прав йшлося в інформації завідувача сектору з питань опіки та піклування служби справах дітей райдержадміністрації В.Пономаренка.

  Про виконання Сніжнянською сільською радою делегованих повноважень органів виконавчої влади звітувала секретар сільської ради Л.Грицюк.

  Виступ завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Г.Кравчук супроводжувався слайд-презентацією щодо впровадження туристичних маршрутів та організацією відпочинку на території району.

  За результатами засідання колегії та прийнятих рішень головою райдержадміністрації І.Вінником дано відповідні доручення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації