25 квітня 2018 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Про проведення позапланових заходів державного нагляду суб’єктів господарювання щодо стану пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей, віднесених до СС-2 та СС-3 класів наслідків будівель або споруд, а також у закладах освіти, лікувально-профілактичних закладах, будинків для людей похилого віку та інвалідів, будинків-інтернатів та закладів відпочинку і оздоровлення людей, в тому числі дітей виступив голова райдержадміністрації І.Вінник.

  Про покращення протипожежного захисту об’єктів Погребищенського району у весняно-літній період 2018 року йшлося в інформації начальника Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області підполковник служби ЦЗ С.Недошовенка.

  Завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації В. Білоконь інформував членів комісії про стан готовності та результати технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту.

  Голова районної державної адміністрації І.Вінник, підводячи підсумки засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, наголосив на неухильному та оперативному виконанні поставлених завдань за результатами засідання комісії.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації