26 квітня 2018 року вся Україна відзначає сумну дату в новітній українській історії – тридцять другі роковини аварії на Чорнобильській атомній станції, події, яка змінила Україну і змінила світ. Наслідки вибуху четвертого реактора Чорнобильської атомної сколихнули весь світ. У результаті аварії стався викид величезної кількості радіоактивних речовин з активної зони реактора, які радіоактивною хмарою перенеслись на великі відстані. Радіоактивний дощ розлетівся і висіявся на територіях України, Білорусії та Росії. Радіоактивного забруднення зазнало майже 50 % території України.

  Біля пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС сьогодні відбулося покладання квітів та мітинг- реквієм за участі керівництва району, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, громадськості.

  До присутніх ліквідаторів звернувся голова районної ради С. Волинський, який подякував їм за неоціненний вчинок, адже вони, ціною власного життя і здоров’я, зробили все, аби ми сьогодні мали змогу жити і радіти життю.

  Голова відокремленого підрозділу Вінницької обласної організації «Союз-Чорнобиль Україна» у Погребищенському районі В.Мацюк побажав своїм побратимам здоров’я, щастя та всім миру в країні.

  Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам'ять загиблих ліквідаторів на Чорнобильській АЕС.

  Панахиду відправлено священниками УПЦ КП.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації