27 квітня 2018 року перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко з робочим візитом відвідав Погребищенський район.

  В рамках поїздки посадовець зустрівся з керівниками району, службами, причетними до соціального захисту дітей,.

  Після чого посадовець разом із головою райдержадміністрації І.Вінником, головою районної ради С.Волинським, міським головою А.Біликом, начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Л.Гарнагою, директором районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді К.Дробович, начальником управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Т.Скарбовійчук відвідали будинок сімейного типу Бублія Богдана Леонідовича та Світлани Володимирівни, жителів м. Погребище, у яких проживає 6 діток-вихованців.

  Будинок придбаний у грудні 2017 році за рахунок субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам. В районі придбано два об’єкти на загальну суму 2 млн.175,9 тис.грн.: житло для дитячого будинку сімейного типу і соціальне житло для дитини сироти та особи з числа дітей сиріт.

  Перший заступник голови облдержадміністрації А.Гижко та керівники району подарували дітям подарунки, ознайомились із умовами проживання та поспілкувались із батьками щодо перспектив функціонування будинку сімейного типу. Андрій Петрович поцікавився успіхами дітьми у навчанні, побажав малечі щастя, а батькам-вихователям – сил і здоров'я, зазначивши, що у цій сім`ї створені всі належні умови для проживання та виховання дітей, панує любов, повага та взаєморозуміння.

  Діти отримали задоволення від спілкування з керівником області та керівниками району, були раді подарункам, а батьки подякували присутнім за увагу до їх дітей.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації