8 травня 2018 року у м. Погребище відбулися районні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  Заходи розпочалися із святкової ходи та покладання квітів до монумента Слави та Алеї Героїв. Поряд з ветеранами, учасниками війни, свідками воєнних років, крокували в оточенні підростаючого покоління, учасники АТО, керівництво району та міста, представники організацій та установ, громадських організацій, політичних партій, громадськості міста.

  Віддаючи шану загиблим фронтовикам, учасники мітингу схилили голови у хвилині мовчання.

  «Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю.

  Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.

  Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги. Тільки з нашого району загинуло більше 6 тисяч жителів! А ще у братських могилах м.Погребище, селах: Мончин, Булаї, Гопчиця, Плисків, Борщагівка, Ліщинці, Сніжна, Новофастів навічно залишились 1412 захисників нашого краю, імена 329 з них і досі невідомі.», - зазначив у виступі голова райдержадміністрації І. Вінник.

  Голова районної організації ветеранів України Н. Сінкевич , міський голова м.Погребище А.Білик також привітали ветеранів та учасників заходу із святом та побажали всім, хто врятував і відстоює сьогодні честь, свободу і незалежність України міцного здоров’я, родинного благополуччя і бадьорості духу на довгі літа.

  Продовжились урочистості тематичним концертом, підготовленим художніми колективами району.

  Цими днями у територіальних громадах Погребищенського району також проходять заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, під час яких ветеранам вручається матеріальна допомога.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації