15 травня 2018 року головою райдержадміністрації І.Вінником проведено нараду з головами виконавчих комітетів місцевих рад району, керівниками ряду районних установ та організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації за участі першого заступника голови райдержадміністрації П.Шафранського, голови районної ради С.Волинського та його заступника І.Гордійчука.

  Про організацію відпочинку на водних об’єктах та порядок поводження з вибухонебезпечними предметами йшлося в інформації С. Недошовенка, начальника Погребищенського районного сектору управління ДСНС України у Вінницькій області.

  Голова райдержадміністрації звернув увагу відповідальних осіб на перевірці та приведенні водонапірних башт та водойм для можливості забору води пожежними машинами в разі виникнення надзвичайних ситуацій.

  Завідувач сектору розвитку житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації І.Остапець довів до відома присутніх правила поводження з твердими побутовими відходами та наголосив на тому, що з 1 січня 2018 року вивезення на сміттєзвалища несортованих побутових відходів заборонено.

  Про приміське автобусне сполучення та ремонт доріг йшлося в інформації першого заступника голови райдержадміністрації П.Шафранського. Петро Петрович акцентував увагу на тому, що 14 березня Кабмін прийняв постанову про монетизацію пільг (заміну натуральних пільг грошовими компенсаціями) на проїзд у міському, приміському та міжміському транспорті. Громадяни замість безкоштовних послуг отримуватимуть гроші (як готівку, так і безготівкові виплати), які витрачатимуть на власний розсуд, зокрема й на послуги пасажирських перевезень.

  В.Білоконь, завідувач сектору цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації у своїй інформації окреслив питання щодо належного утримання протирадіаційних та найпростіших укриттів на території району.

  Підводячи підсумок наради голова райдержадміністрації І.Вінник зазначив, що відбулась предметна розмова щодо актуальних питань життєдіяльності району, визначено напрямки подальшої співпраці з обговорених питань, тому буде дано відповідні доручення для їх виконання. Іван Васильович вкотре наголосив на необхідності активізації інформаційно-роз`яснювальної роботи серед мешканців громад щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації