Сьогодні, 17 травня, з нагоди Дня вишиванки голова райдержадміністрації І.Вінник взяв участь у районному театралізованому заході «Україна вишивана», організованому сектором культури і туризму райдержадміністрації на площі у м.Погребище.

  «У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Вишивану сорочку українці одягали з давніх-давен, адже свято вірили, що вона захищає від усього злого та є оберегом. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця.

  Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію.», - зазначив, звертаючись до учасників та глядачів дійства, голова райдержадміністрації І.Вінник. Він наголосив, що сотні років українцям забороняли не тільки рідну мову, традиції, а і вишиванку і цим зробили її символом української нації в усьому світі. Іван Васильович побажав присутнім миру, добра, здоров’я та світлого майбутнього.

  Творчі колективи територіальних громад представили українські народні старовинні костюми, сучасні вишиванки, тематичні художні номери, зробили екскурс у історичне минуле та розповіли про сьогодення своїх громад.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації