В рамках районних заходів до Дня Європи та з нагоди Міжнародного дня вишиванки 17 травня в приміщенні районного будинку культури відбувся підсумковий концерт учасників художньої самодіяльності закладів освіти Погребищенського району «Проліски надії».

  У вітальному слові голова райдержадміністрації І.Вінник зазначив: «Символічно, що свято вишиванки ми відзначаємо напередодні Дня Європи. Революція гідності почалася в Україні саме через відмову тодішнього владного режиму від інтеграції з Європейським Союзом. Для України європейський вибір є природнім і цілком закономірним. Українці були, є і завжди будуть європейцями.

  Поряд з державними символами Україну та українців ототожнюють з прекрасною вишиванкою, в орнаменті якої можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду. І сьогодні вишиванка об’єднує українців по всьому світу, стає символом України в євроспільноті». Іван Васильович побажав Україні посісти достойне місце серед країн-членів ЄС, а учасникам заходу - чудового настрою та різнобарвних вражень від дійства.

  Звертаючись до учасників заходу начальник відділу освіти райдержадміністрації З. Бутенко зауважила, що сьогодні освітяни району підбивають своєрідний підсумок творчої роботи за весь навчальний рік. Вона подякувала учасникам концерту за плідну працю та побажала гарних виступів.

  Творчі колективи дітей та вчителів закладів освіти представили свої найкращі художні номери, з якими вони брали участь у різних районних та обласних фестивалях і конкурсах.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації