21 травня 2018 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів робочу нараду за участю керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський ознайомив з завданнями, які необхідно вирішити керівникам управлінь та відділів райдержадміністрації для винесення їх на чергову сесію районної ради, зокрема підготовка районної програми по р.Рось, стан використання державних коштів.

  Про завершення навчального року, проведення свята останнього дзвоника та підготовку до роботи шкільних таборів йшлося в інформації начальника відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко.

  Головний лікар КУ РЦ ПМСД І. Роздольський повідомив, що станом на 20 травня 2018 року підписано більше 4,5 тис. декларацій мешканцями району з сімейними лікарями, педіатром.

  Про позитивні результати, які показав райвійськкомат під час мобілізаційних навчань інформував комісар Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуб. Він також зазначив, що в результаті покращення роботи всіх причетних до проведення призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань було виконано доведені завдання.

  В ході наради розглянуто ряд питань, зокрема про:

  • стан виділення міськрадою земельної ділянки під спорудження пам’ятника борцям за Україну – учасникам АТО;
  • відшкодування витрат, понесених у зв’язку з відпуском лікарських засобів, за Урядовою програмою «Доступні ліки»;
  • стан утримання пасовищ;
  • святкування 870-ти річчя м.Погребище;
  • стан сортування твердих відходів в територіальних громадах району.

  За підсумками обговорення піднятих питань голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

 Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації