22 травня 2018 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

  Було розглянуто стан проведення технічної інвентаризації та стан утримання захисних споруд цивільного захисту згідно чинного законодавства. З інформацією з даного питання перед комісією виступили власники та балансоутримувачі захисних споруд – голови виконавчих комітетів Дзюньківської, Ширмівської сільських рад, представник ДП УПП УЗ «Погребищенське кар’єроуправління», приватний підприємець Г.Апічук.

  Про стан діяльності аварійно-рятувальних служб району та стан готовності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах, заходи щодо запобігання та протидії пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2018 року доповів провідний фахівець Погребищенського районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області Д. Томашевський.

  За результатами отриманої інформації та з урахуванням обговорення Комісія вирішила вжити додаткових заходів щодо завершення технічної інвентаризації захисних споруд, покращення стану утримання водоймищ з місцями масового відпочинку людей, запобігання та протидії пожежам лісів, торфовищ і сільгоспугідь у літній період 2018 року. Вирішено провести спільну нараду сільських голів і керівників суб’єктів господарювання, що знаходяться на території сільських рад з розглянутих питань.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації