Промайнув іще один навчальний рік. Він приніс багато нових знань, перемог і досягнень. Хвилююча мить свята Останнього дзвоника завітала до шкіл району 25 травня 2018 року.

  В цей день по-особливому радісно іти до школи усім учням, хоча для декого це шкільне свято є прощальним. По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено його у Ширмівській школі. На свято завітав голова райдержадміністрації І. Вінник.

  Директор школи В. Чонка у своєму виступі підсумував здобутки навчального року, що минув. Нагородив грамотами переможців предметних районних олімпіад, конкурсів, а також вручив Похвальні листи учням початкових та середніх класів за відмінні успіхи у навчанні.

  Зосередив директор увагу усіх присутніх і на тому, що для школи села Ширмівки виділені чималі кошти на ремонт (заміну вікон, капітальний ремонт актового залу та ін.). Також подякував за спонсорську допомогу орендарям земель та місцевому самоврядуванню, що надавалася впродовж навчального року.

  У вітальному слові голову райдержадміністрації І. Вінник зазначив: «Попереду у випускників нові дороги та вершини. Тож нехай ці дороги будуть світлими, зустрічаються на них тільки розумні колеги та наставники. Дякую вчителям за самовіддану працю. Бажаю школярам гарного відпочинку, вчителям — завзяття, усім — добра, благополуччя і миру.»

  Зі словами вітань та теплих побажань до учасників свята також звернулись сільський голова Ю. Бондар, завуч школи Т. Заєць, які зокрема, висловили сподівання на те, що усі випускники стануть гарними і порядними людьми та фахівцями в обраних професіях.

  Завершився захід останнім дзвінком, який пролунав з рук одинадцятикласника В. Великого та першокласниці А. Павлюк, сповістивши присутніх про початок чудової пори — літніх канікул.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації