На початку квітня чергова волонтерська допомога була доставлена нашим землякам у зону АТО. Маршрут волонтерської групи проліг через Сєвєродонецьк, Біловодськ, Новоайдар, Щастя, Станицю Луганську, Сватове, Старобільськ. У ході поїздки відбулись зустрічі із нашими земляками-учасниками АТО, а саме: І. Лабунцовим, В. Марценюком, А. Сватком, Б. Крижевським, О. Писаренком, О. Миколайчуком, О. Мількевичем, І. Рейєм.

  Цього разу консервація була зібрана учнями і вчителями Ширмівської школи, а решта продуктів і коштів, які погребищани залишають для воїнів АТО в магазині А. Прусак (Матвєєвої), окрім того, ВПУ №42 надало сухі борщові набори, а міські дитсадки долучилися, принісши з дому сало в банках. Нашим землякам була також передана маскувальна сітка, виготовлена учнями Степанківської школи.

  Неприємним сюрпризом були дуже погані дороги в Луганській області, а особливо після зими, в цьому році вони стали такими, що краще б в деяких місцях їх зовсім би не було, наші, які ми вважаємо в Погребищенському районі поганими, в порівнянні з тими ще дуже добрі.

  Тож хочу щиро подякувати за грошову допомогу працівникам стоматологічного кабінету (навпроти цукрового заводу), В. Петренку і сім’ї Мурликів, завдяки цим благодійникам закуплено літні шини та проведено профілактичний ремонт машини.

  Поїздка ж відбулася завдяки коштам і пальному, наданими керівником СТОВ «Левківське» І. Бенедою і депутатом Погребищенської районної ради (Чапаєвська с/р) С. Іванюком, який ще надав і домашню олію.

  Наближаються Пасхальні свята, з цієї нагоди планується ще дві поїздки (одна в район Донецька, а друга — Маріуполя). Тому хочу закликати погребищан не бути байдужими, а приготувати святкові передачі нашим воїнам-землякам у зону АТО.

  Дякуємо всім за вашу допомогу. Слава Україні! Героям слава!

  Координатор волонтерської допомоги у Погребищенському районі, С. Скарбовійчук