1 червня І.Вінник, надавши необхідні для реєстрації відомості уклав відповідну декларацію із лікарем загальної практики сімейної медицини за місцем проживання у м.Погребище.

  Після оформлення декларації керівник району поспілкувався з головним лікарем КУ «Погребищенський районний медичний центр ПМСД» І. Роздольським щодо стану підписання декларацій мешканцями району, зміни системи фінансування первинної санітарно-медичної допомоги з 1 липня 2018 року, переформатування установи в комунальне некомерційне підприємство.

  Обговорюючи питання зміцнення матеріально – технічної бази первинної ланки в сільській місцевості голова райдержадміністрації І.Вінник повідомив, що відповідно до доручень Президента України та постанов КМУ галузь охорони здоров’я фінансуватиметься через програму сільської медицини. Кошти будуть спрямовувати на будівництво нових амбулаторій, а також на вирішення комплексних питань, пов’язаних із забезпеченням комунікацій, зокрема, в Погребищенському районі планується будівництво 2-х нових амбулаторій та придбання автомобіля.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації