19 квітня 2016 року відбулося пленарне засідання сьомої позачергової сесії районної ради 7 скликання. Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного.

  Питання виконання районного бюджету за перший квартал та внесення змін до нього на 2016 рік, незаконне вимагання коштів за спожитий газ, надання в оренду частини адмінприміщення антикорупційному комітету, протидія самозахопленню земель - основні серед запропонованих на розгляд.

  Серед них - останнє питання - пропозиція 1/3 народних обранців - припинення повноважень голови районної ради В. Павлюка. Із присутніх 31 депутата 22 проголосували «за» обговорення незапланованого питання на комісії. Рішення про внесення його до порядку денного було прийнято, тому перейшли до таємного голосування. Голова лічильної комісії О. Скалецький озвучив його результати: підтримали пропозицію 20 депутатів, 11 — були проти.

  При прийнятті рішень, що мають важливе значення в забезпеченні життєдіяльності району, були присутні депутати обласної ради Т. Кобець та М. Повшедний.

  Відділ з питань внутрішньої політики та зв’язків із ЗМІ і громадськістю апарату районної державної адміністрації