Вже другий рік поспіль діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, Погребищенського району приймали участь у відкритому Всеукраїнському фестивалі «Ми – діти твої, Україно!» до Дня захисту дітей, який проходив у селі Пустоварівка Сквирського району Київської області. Фестиваль проводиться з метою національно-патріотичного виховання підростаючого покоління, утвердження любові до Батьківщини, шанобливе ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу і незалежність України, вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні і Героїв учасників АТО.

  Свято розпочалося урочистою святковою ходою «Україна моя вишивана» до Головної сцени, де відбувся флеш-моб «Діти України – за мир і дружбу!» та святковий концерт.

  Діти брали участь у майстер – класах: різьблення по дереву, виготовлення картин з вовни, виробів з бісеру, іграшок з фетру, ляльки-мотанки, листівки ручної роботи; квілінг, аква-грим, декоративний розпис, запуск повітряних зміїв; спортивних іграх: шахи, шахмати, настільний теніс, футбол.

  Головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Цимбалюк О.В.