На виконання розпорядження голови Вінницької облдержадміністрації В.Коровія від 15.05.2018 р № 411 « Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей Вінницької області влітку 2018 року» та наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 11.04.2018 року № 837-0 « Про організацію контролю за проведенням оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році», спеціалістами Погребищенського районного управління Головного управління Держпродспожислужби у Вінницькій області 31.05.2018 року проведено позапланове обстеження пришкільних таборів загальноосвітніх шкіл Погребищенського району щодо готовності їх до роботи в оздоровчий період.

  Результати проведеного інспектування засвідчили, що заклади відповідають необхідними санітарно-гігієнічним нормам. Однак, поряд з цим було виявлено ряд невідповідностей вимогам санітарного законодавства.

  З метою попередження можливих негативних наслідків, пов’язаних з роботою данних об’єктів, керівникам пришкільних таборів направлені Приписи з переліком невідкладних заходів по усуненню маючих місце невідповідностей, а також лист начальнику відділу освіти Погребищенської РДА Бутенко З.М. з пропозицією відповідного реагування та надання допомоги згідно посадових повноважень.

  Районне управління Держпродспоживслужби