6 червня 2018 року головою райдержадміністрації І.Вінником проведено спільне засідання Міжвідомчої ради з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім`ї та протидії людьми і Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Т.Скарбовійчук ознайомила із заходами щодо організації проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

  Про алгоритм співпраці та порядок дій в разі виявлення насильства в сім`ї інформували учасників засідання Л.Гарнага, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, Т.Скарбовійчук, начальник соціального захисту населення райдержадміністрації, В.Гавриш, начальник Погребищенського відділу поліції.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко розповіла про організацію та напрямки оздоровчої кампанії в районі під час роботи пришкільних таборів та в період літній канікул. Перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський акцентував увагу керівників районних служб, відповідальних за оздоровлення дітей та молоді на тому, що організація відпочинку та оздоровлення дітей є задачею державної ваги, особливо з тенденцією до погіршення їх здоров'я, що відмічається останніми роками. Головний лікар Погребищенської ЦРЛ В.Павліченко наголосив на необхідності проведення медичного огляду дітей шкільного віку не в кінці серпня, а до початку літніх канікул, за результатами яких і необхідно організовувати літній відпочинок дітей шкільного віку, створювати відповідні умови для фізичного оздоровлення, підвищення рівня соціально – психологічної адаптації та реабілітації школярів із функціональними порушеннями та хронічними захворюваннями. І в залежності від стану здоров'я відпочинок, оздоровлення та лікування повинні здійснюватися у відповідних закладах – дитячі оздоровчі табори річного та сезонного функціонування, санаторії, пришкільні табори.

  Про хід оздоровлення та відпочинок дітей і молоді пільгової категорії у літніх дитячих таборах 2018 році доповіла головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації А.Круторог.

  Учасники спільного засідання ознайомились із проектом змін, які планується внести до районної Програми з питань національно-патріотичного виховання.

  За результатами обговорення піднятих питань прийнято відповідні рішення.

  Підводячи підсумок засідання голова райдержадміністрації І.Вінник зазначив, що відбулась предметна розмова, узгоджено напрямки подальшої співпраці районних соціальних служб з обговорених питань.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації