8 червня 2018 року в с.Юнашки Погребищенського району відбулись похорони учасника АТО, 50- ти річного Миколи Олексійовича Барського, який помер після важкої хвороби.

  М.Барський народився 14 травня 1968 року в с.Юнашки Погребищенського району. Навчався у місцевій школі та Погребищенській школі-інтернат.

  З 7 вересня 2015 року мобілізований, за покликом серця пішов боронити від лютого ворога Батьківщину, проходив службу рядовим солдатом - мінометником в складі в/ч В3675. Демобілізувався 26 червня 2016 року. Проживав у с.Юнашки.

  Попрощатись з відважним воїном біля оселі господаря зібрались окрім рідних та близьких, мешканці Саражинецької громади, сусіди, колишні найкращі друзі-однокласники, учасники АТО Погребищенського району.

  В траурній церемонії також взяли участь голова Погребищенської райдержадміністрації І.Вінник, голова районної ради С. Волинський, представники районного військового комісаріату, ескорт супроводу та військовий оркестр з м.Вінниці.

  Зі словами скорботи і підтримки близьких від імені побратимів під час мітингу на кладовищі звернувся голова громадської організації «Спілка учасників антитерористичної операції та інших бойових дій Погребищенського району» М. Маценко.

  Присутні на скорботній події згадували Миколу, як життєрадісну людину, патріота своєї батьківщини. Вони вдячні йому, що він на сході України, разом з іншими воїнами, докладав усіх зусиль, аби захистити нашу державу.

  Земляки проводжали Миколу приклонивши коліно до землі у скорботі, зі сльозами на очах та з молитвою щирою.

  Поховали М.Барського з воїнськими почестями на сільському кладовищі.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації