11 червня 2018 року відбулось засідання оргкомітету з підготовки відзначення у Погребищенському районі Дня молоді та Дня Конституції України, яке провів голова райдержадміністрації І.Вінник.

  Під час засідання обговорювалися ключові питання щодо організації, визначення часу та місця проведення основних заходів.

  Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Т.Скарбовійчук поінформувала, що в рамках відзначення Дня молоді 22 червня 2018 року заплановано проведення урочистого зібрання обдарованої молодді району, зокрема, переможців районних, обласних та всеукраїнських конкурсів і олімпіад за участі керівництва району в Погребищенські ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

  З нагоди 22-ї річниці Конституції України планується проведення урочистого зібрання та концерту 26 червня 2018 року в великій залі райдержадміністрації за участі делегацій територіальних громад .

  За підсумками засідання, врахувавши всі пропозиції присутніх, надано відповідні доручення, про хід виконання яких буде заслухано на наступному засіданні, що відбудеться 18 червня.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації