Олімпійський день – це свято спорту, де кожний зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

  12 червня 2018 року на районному стадіоні «Колос» пройшла урочиста церемонія відкриття Олімпійського дня бігу та масовий забіг на дистанцію 2 км центром м.Погребище. Олімпійський факел під час забігу несла одна із кращих юних спортсменок району Т.Саламаха.

  Перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський відкриваючи захід зазначив, що стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Більше 20 років в Україні проходить Всеукраїнський Олімпійський день бігу, присвячений цій даті. І сьогодні ми в черговий раз долучаємось масовим забігом, в якому не буде тих хто програв. Сьогодні всі, хто долучились до забігу –переможці.

  Ветеран спорту району М.Салюк привітав учасників забігу та висловив надію, що після пробігу зросте кількість тих, хто залучиться до занять спортом та побажав усім добігти до фінішу і залишатись завжди здоровими.

  Перед початком забігу на стадіоні виступили спортсменки районної дитячо-юнацької спортивної школи секції тхеквондо ВТФ та юні танцюристи Погребищенської ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

  Завершився захід забігом, спортивним флеш-мобом та виступом тріо «Сині волошки» Погребищенської ЗОШ №2 І-ІІІ ст.. на стадіоні «Колос», де командам-учасницям начальником відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко вручено грамоти і пам’ятні кубки.

  Відеофрагмент відкриття заходу: https://www.youtube.com/watch?v=3jyFQFxTiPI&feature=youtu.be

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації