Вже стало доброю традицією напередодні професійного свята - Дня медичного працівника, проводити районні урочистості в актовому залі Погребищенського медичного коледжу, який дав путівку в життя значній частині працівників медичної галузі району.

  От і сьогодні, 13 червня 2018 року, з привітанням та найкращими побажаннями до медиків звернулися голова райдержадміністрації І. Вінник, голова районної ради С.Волинський, керуючий справами виконкому міської ради С.Єфімовський, головні лікарі центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги В. Павліченко та І. Роздольський, головний лікар Липовецької станції екстреної медичної допомоги структурного підрозділу комунальної установи «ТМО» Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» С. Гульман, директор медичного коледжу О.Гаврилюк. Медичних працівників, які впродовж року показали найкращі результати роботи, керівники закладів та установ нагородили відповідними відзнаками обласного, районного, міського рівня.

  Голова райдержадміністрації І. Вінник та голова райдержадміністрації С.Волинський, вручаючи Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради з грошовою винагородою, у вітальному слові зазначили, що протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються постійною любов’ю та повагою. Керівники району висловили найтепліші слова вдячності медикам, які не жаліючи зусиль і часу приймають на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігають найцінніше, що є у людини — її життя. «Бажаю кожному працівнику медичної галузі нашого краю міцного здоров’я, миру. Щоб ми були толерантними пацієнтами, а ви хорошими, професійними лікарями. Щоб сирена швидкої у місті сповіщала лише про перевезення породіллі у пологовий будинок», - наголосив голова райдержадміністрації І.Вінник.

  Для учасників і гостей свята було підготовлено концертну програму у виконанні майбутніх медиків — студентів медколеджу.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації