14 червня 2018 року в райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації відбулася семінар – нарада з головами місцевих рад, користувачами водних об’єктів району щодо оренди водних об’єктів та активізації роботи з легалізації найманих працівників за участі начальника відділу використання водних об’єктів Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Д.Капущака.

  Д.Капущак ознайомив учасників наради з поточною ситуацією щодо орендних відносин обласної державної адміністрації з орендарями водних об’єктів, переліком необхідних документів для заключення або перезаключення договорів оренди. Він відповів на питання, які турбували орендарів та голів сільських рад.

  Про зміну рахунків для сплати за оренду водних об’єктів повідомив М.Сінкевич, старший державний ревізор-інспектор Погребищенського відділення Калинівської ОДПІ.

  Перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський наголосив на важливості утримання водних об’єктів району в належному стані, особливо в літній період, зокрема облаштування місць для масового відпочинку та купання, допуску сільськогосподарських тварин до водойм під час їх випасання.

  С.Недошовенко, начальник Погребищенського районного сектору ГУ МНС України в черговий раз наголосив на належному утриманні місць для забору води спецтехнікою на випадок пожежі.

  На нараді гостро стояло питання щодо легалізації найманих працівників. Головний державний інспектор Держпраці у Вінницькій області В.Хамула ознайомив із порядком складання договорів на тимчасові роботи та штрафними санкціями, що накладаються вразі використання незареєстрованих працівників суб’єктами господарювання.

  За результатами піднятих питань головою районної державної адміністрації буде дано відповідні доручення.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації