18 червня 2018 року голова райдержадміністрації І. Вінник провів робочу нараду за участю керівників відповідних районних служб, організацій, управлінь та відділів райдержадміністрації.

  Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Ільчук поінформував про підготовку до жнивної кампанії агропідприємствами району.

  Про підсумки ЗНО учнів району та роботу пришкільних таборів йшлося в інформації начальника відділу освіти райдержадміністрації З.Бутенко.

  Комісар Погребищенського районного військового комісаріату О.Тригуб доповів про підсумки проведення призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань, за якими район посів третє місце і отримав подяку від обласного військового комісаріату.

  Головний лікар комунальної установи «РЦ ПМСД» І. Роздольський повідомив, що продовжується робота з підписання декларацій мешканцями району з сімейними лікарями. Станом на 15 червня в районі 7800 жителі вже обрали сімейного лікаря.

  В ході наради розглянуто ряд питань, зокрема про підготовку до:

  • відзначення в районі Дня скорботи, Дня Конституції України, Дня молоді;
  • чергової сесії районної ради;
  • онлайн-семінару з питань місцевого самоврядування;
  • наради з питань детінізації виплати заробітної плати.

  За підсумками обговорення піднятих питань голова райдержадміністрації дав ряд доручень керівникам районних служб, структурних підрозділів райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації