21 червня 2018 року відбулася 26 сесія Погребищенської районної ради 7 скликання за участі заступника голови облдержадміністрації О.Крученюка, голови райдержадміністрації І.Вінника, депутата обласної Ради М.Повшедного, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, міського та сільських голів, громадськості.

  На розгляд сесії було винесено 52 питання порядку денного. Серед них про:

  • виконання районного бюджету за 1 квартал 2018 року;
  • внесення змін до районного бюджету на 2018 рік;
  • хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2018 рік за 5 місяців поточного року;
  • припинення юридичної особи комунальної установи «Погребищенська центральна районна лікарня» шляхом реорганізації (перетворення) у комунальне підприємство «Погребищенська центральна районна лікарня»;
  • затвердження Статуту комунального підприємства «Погребищенський центр первинної медико-санітарної допомоги Погребищенської районної ради».

  Жвава дискусія виникла під час розгляду питання про внесення змін до районної Програми розвитку культури Погребищенського району на 2018-2022 роки та виділення коштів на проведення в м.Погребище в серпні 2018 року культурно-освітнього форуму «Україна Сакральна», ініційованого доктором історичних наук, професором кафедри всесвітньої історії Донецького національного університету В.Моргуном.

  Своє бачення щодо доцільності, термінів та формату проведення даного заходу висловили голова райдержадміністрації І.Вінник, голова районної ради С.Волинський, депутати районної ради Г.Кравчук, С.Огородник, О.Сіренко, О.Скалецький, С.Скарбовійчук.

  Голова громадської організації «Спілка учасників АТО та інших бойових дій Погребищенського району» М.Маценко та керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Всеукраїнський союз ветеранів АТО» Погребищенського районного округу І.Романюк висловились за доцільність, в умовах війни в країні, направити кошти на більш вагомі потреби для життєдіяльності району, зокрема на підтримку учасників АТО, сімей загиблих.

  Заступник голови облдержадміністрації О.Крученюк висловив впевненість, що започаткування в районі культурно-освітнього форуму «Україна Сакральна» в майбутньому може стати його візитівкою, як приміром «Операфест» для Тульчинського району, чи «Різдво в Буші» для Ямпільського. Він наголосив на важливості зміцнення єдності та консолідації українського суспільства, єдності Сходу і Заходу країни шляхом відродження сакральних місць України, популяризації історичного минулого, національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

  Депутати підтримали проект рішення та виділили 150 тис. грн. на проведення форуму. Депутат районної ради, голова СФГ «Зірка» с. Малинки, О.Сіренко пообіцяв також допомогти фінансово.

  Депутати заслухали інформацію:

  • начальника Погребищенського відділу Калинівської місцевої прокуратури радника юстиції Проця А.А. про результати діяльності прокуратури на території Погребищенського району шляхом надання узагальнених статистичних та аналітичних даних;
  • начальника Погребищенського ВП Калинівського ВП ГУНП у Вінницькій області майора поліції Гавриша В.В. про діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території району.

  Також депутати понизили в ступені комунальний заклад «Спичинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» у комунальний заклад «Спичинецька загальноосвітня школа І ступеня Погребищенської районної ради Вінницької області», комунальний заклад «Мончинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області» у комунальний заклад «Мончинська загальноосвітня школа І ступеня Погребищенської районної ради Вінницької області», припинили діяльність юридичної особи комунального закладу «Адамівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Погребищенської районної ради Вінницької області».

  Депутатами було розглянуто ще низку питань, зокрема: про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Погребищенського району на 2018 рік за 5 місяців поточного року, Програми поліпшення надання адміністративних послуг Центром надання адміністративних послуг в Погребищенському районі на 2017-2019 роки, Програми «Шкільний автобус» на 2017-2021 роки, делегування до Госпітальної Ради по Північному округу представників від Погребищенського району, затвердження розпоряджень голови районної ради та райдержадміністрації, затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок, питань соціально-економічного розвитку  району.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Порядок денний 26 чергової сесії Погребищенської районної ради 7 скликання 21 червня 2018 року (Скачати)