23 червня 2018 голова райдержадміністрації І. Вінник, голова районної ради С. Волинський та перший заступник голови райдержадміністрації П.Шафранський відвідали трудові колективи та привітали працівників державної служби району з професійним святом.

  Під час зустрічей з колективами голова райдержадміністрації І.Вінник наголосив, що довіра до влади починається з державного службовця, який має відігравати роль посередника між нею і народом, гнучко реагувати на запити сучасного суспільства. Він побажав працівникам та їх родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, міцного здоров'я та мирного неба над головою.

  Керівники району вручили Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради кращим працівникам державної служби: А. Ваколюку – заступнику начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Р.Гончаруку – завідувачу сектору правового забезпечення апарату райдержадміністрації, Н.Дітковській - головному спеціалісту з управління персоналом управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Л.Замороці – завідувачці сектору надання адміністративних послуг райдержадміністрації, В.Махначову – головному спеціалісту відділу бюджетної політики, прогнозування та аналізу доходів управління фінансів райдержадміністрації, О.Нагорняк - головному спеціалісту відділу освіти райдержадміністрації, І.Остапцю - завідувачу сектору розвитку житлово- комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, Г.Плахтій - головному спеціалісту Погребищенського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій за встановленою формою, Л.Ткачук - головному спеціалісту з призначення грошових допомог та компенсацій управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Б.Фалинському – головному спеціалісту загального відділу апарату райдержадміністрації.

  Відділ інформаційної діяльності, організаційної роботи та
комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації